Ödeme

Sitemizde aracınızı kiralamak için gezinirken, en iyi rezervasyon deneyimini yaşamanız için sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Sipariş adımlarımız oldukça kolay. Sitemizden hızlıca rezervasyon oluşturabilir, ödemenizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Oto Kiralama sitemiz üzerinde ödeme yapmak için pek çok alternatif bulunmaktadır. Ödeme işleminizi aşağıdaki yöntemlerden istediğinizle gerçekleştirebilirsiniz.

1-) Kredi kartı ile Güvenli Ödeme : Kredi kartınız ile rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz an güvenli biçimde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile anında ödeme ile, diğer ödeme yöntemleri arasında fiyat farklılıkları oluşabilir. Kredi kartı ile ödeme her zaman daha avantajlıdır. Kredi kartı ödeme altyapımız PAYTR üzerine kuruludur. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir zaman sitemizde kayıt altına alınmaz. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz alan PAYTR'nin arayüzüdür. Faturanız, siparişiniz esnasında girdiğiniz fatura bilgilerine göre oluşturulacaktır.

2-) Havale / EFT İle Ödeme : Trabzon Oto Kiralama sitemize ödemelerinizi Havale / EFT metodu ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz. Faturanız, siparişiniz esnasında girdiğiniz fatura bilgilerine göre oluşturulacaktır.

TR77 0020 5000 0982 0924 2000 01
FERHAT YILDIRIM
Kuveyt türk

3-) Trabzon Araç Kiralama Merkezinde Nakit Ödeme : Ödemenizi aracınızı teslim alırken yapabilirsiniz. Faturanız, siparişiniz esnasında girdiğiniz fatura bilgilerine göre oluşturulacaktır.

Sipariş adımları veya ödeme işlemleriniz sırasında herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda (0532) 372 21 71 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Destek personellerimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

WhatsApp'tan yazın