Güvenlik Bilgileri

İnternet kullanıcıları, kredi kartı kullanacağı internet sitelerinde kendilerini güvende hissetmek isterler. Biz de ülkemizde internet kullanımının gelişmesini ve yaygınlaşmasını destekleyen bir girişim olarak, sitemizde tüm kullanıcılarımızın gönül rahatlığı ile kredi kartlarıyla rezervasyon oluşturmalarını isteriz.

İşte bu yüzden, sitemizde dünyada standart olarak belirlenmiş tüm güvenlik önlemleri yazılımsal ve donanımsal olarak uygulamaktayız.

Sitemizde kurulu SSL sertifikası ve 3D Güvenlik Sistemi sayesinde kredi kartı ile yapacağınız rezervasyonlarınızda risk almadan ve özgürce işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Sitemize üye olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, 3.şahıslarla paylaşılmaz. Parolanız, çeşitli şifreleme algoritmaları saklanmaktadır ve başkaları tarafından çözülmesi mümkün olmamaktadır.

Yüksek güvenlik standartlarıyla geliştirilmiş sitemizde gerçekleştireceğiniz rezervasyon deneyimi ile Trabzon'da harika bir tatil geçireceğinizden eminiz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

WhatsApp'tan yazın